Coaching kariery

Czy czujesz, że w swoim życiu zawodowym dochodzisz właśnie do ściany?

Potrzebujesz coś zmienić, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić?

Obawiasz się, że jest już za późno na zmianę zawodu? Albo rozpoczęcie własnej działalności?

Nic bardziej mylnego. 🙂

W trakcie procesu coachingowego przekonasz się, że to wszystko jest możliwe.

Odkryjesz, jak wiele już wiesz i potrafisz.

Krok po kroku zrealizujesz swój wymarzony, zawodowy cel!

Jakie zmiany mogę wprowadzić w swoim życiu coaching kariery?

  • wejdziesz na nową, zawodową ścieżkę – na przykład po wypaleniu zawodowym. Nie ważne ile masz lat i jaki niesiesz bagaż doświadczeń. Zobaczysz, ile możesz zdziałać i jakie są Twoje autentyczne zasoby. Zaplanujesz drogę zmiany i pewnym krokiem zrobisz na niej pierwsze kroki.
  • jeszcze bardziej poprawisz relacje w pracy i rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne. Poczujesz się bardziej na swoim miejscu, dostrzegana i doceniana.
  • jeśli zależy Ci na awansie i wyższych zarobkach – możesz obrać sobie taki cel rozwojowy. Ustalimy plan działania i będę Ci towarzyszyć w drodze do jego realizacji.
  • może marzysz o otworzeniu własnej firmy? Wielu moich klientów tak zrobiło i uważają tę decyzję jako najlepszą w ich życiu. Będę Cię motywować i wspierać w realizacji tego celu krok po kroku.
  • a co jeśli masz swoją firmę, ale do końca nie jesteś zadowolona z jej działania? Dzięki coachingowi rozwiniesz jeszcze bardziej swoją sprawczość, wyraźniej zobaczysz możliwości i zaczniesz po nie sięgać. A firma zacznie rozkwitać.

Dlaczego coaching kariery jest tak skuteczny?

Każdy coaching jest procesem dochodzenia do wcześniej
wyznaczonego celu.

O skuteczności coachingu kariery mówią liczne historie zmian w życiu zawodowym, które opowiadają moi klienci. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ 

Dzięki Twojej pracy metodą coachingu kariery możesz dokonać takiej zmiany w swoim życiu zawodowym, która jest Ci w tym momencie najbardziej potrzebna.

Wystarczy Twoja decyzja i zaangażowanie w proces. Potem już zobaczysz, jak wiele zmieni się w Tobie, w postrzeganiu Ciebie przez innych i w Twojej sprawczości.

Bardzo się zdziwisz, jak wielkich zmian dokonasz w swoim życiu!

300 zł netto / 1 sesja

Coaching kariery to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca!

I na dodatek procentuje przez całe życie!

Nie trać więcej czasu i już dziś daj sobie możliwość wejścia na zupełnie nowe zawodowe tory! Z kimś, kto wie jak wspomóc Cię w tej drodze to prostsze, niż myślisz!

Opinie o coachingu ze mną:

Q&A

Na czym polega coaching kariery?

Coaching to praca rozwojowa ze Sobą oparta na Twoich zasobach. Spotkania przebiegają w atmosferze pełnej akceptacji i wiary w Ciebie.
Zadaję Ci pytania zgodnie z metodologią coachingową. Dzięki temu dochodzisz do prawdy o swoich zasobach, potencjale, pragnieniach, zmieniasz blokujące Cię przekonania i krok za krokiem realizujesz swój cel rozwojowy.

Jak wyglądają sesje coachingowe?

Na pierwszej sesji ustalimy cel na cały proces. Jeśli go jeszcze nie masz – nie martw się. Umiejętnie wykorzystując narzędzia coachingowe określimy
go na pierwszym spotkaniu. Z sesji na sesję będziesz widzieć zmiany, które będą zachodziły między nimi.

Ile czasu trwa proces coachingowy? Co jaki czas odbywają się sesje

Proces coachingowy najczęściej obejmuje 7-8 spotkań online co 3 tygodnie. Przerwy między spotkaniami dają czas na ugruntowanie zmian w Twoim
działaniu i myśleniu.

Czy sesje odbywają się osobiście czy online? Gdzie odbędą się sesje jeśli interesuje mnie coach Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Trójmiasto?

Jeśli jesteś z Trójmiasta lub Małego Trójmiasta Kaszubskiego, jeśli to dla Ciebie wygodne, istnieje możliwość osobistych sesji coachingowych w Dębogórzu koło Gdyni. Praktyka pokazuje, że dla większości klientów najwygodniejsze są sesje coachingowe online. Dlatego możesz się ze mną wygodnie umówić niezależnie od tego gdzie mieszkasz.

Jakich metod pracy i efektów mogę się spodziewać?

Pracuję holistycznie, łączę różne metody pracy rozwojowej. Najwięcej pracuję narzędziami coachingowymi, ponieważ są niezwykle skuteczne. Dzięki
temu efekty naszej współpracy będą widoczne i trwałe.

Efekt naszej współpracy dostrzeżesz w poprawie jakości Twojego życia na wielu płaszczyznach. A przede wszystkim zrealizujesz swój cel, wyznaczony na początku współpracy!

Co zrobić, jeśli nie wiem, którą metodę pracy rozwojowej wybrać?

Co czwartek prowadzę bezpłatne konsultacje. Podczas rozmowy telefonicznej lub online chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wystarczy, że zarezerwujesz termin konsultacji tutaj:

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona do terminów w powyższym formularzu