Niezwykle ważna jest dla mnie praca w szacunku do klienta, do siebie i współpracowników. Przywiązuję wagę do jakości, nie do ilości.

Dlatego moje warsztaty odbywają się w kameralnych, 6-cioosobowych grupach. Zawsze dopasowuję narzędzia do Ciebie, do grupy warsztatowej, do sytuacji.

Pracując ze mną, będziesz się czuć przede wszystkim bezpiecznie. Będziesz się czuć moją akceptację i absolutną wiarę w Ciebie.

Przez lata przegadałam z ludźmi dziesiątki tysięcy godzin. I nadal się nimi zachwycam. Obserwowałam, jak zakładali firmy, rozwijali jeszcze bardziej swoje biznesy, kończyli szkoły, awansowali, wychodzili z uzależnień. Moja wiara w ludzi bierze się z doświadczenia.

Dlatego to pewnie najpierw ja dostrzegę Twój potencjał, a zaraz potem Ty w niego uwierzysz i zobaczysz, co możesz z nim zrobić.  Jeśli coś będziemy zmieniać, tylko za Twoją zdecydowaną zgodą zamienimy to w proces. Będę Cię wspierać i motywować również między spotkaniami.

Pokażę Ci, że nie musisz być najlepsza/najlepszy we wszystkim. Możesz być szczęśliwa/szczęśliwy, z tym co masz. Idąc w swoim własnym kierunku, ze swoją energią, będziesz doświadczać zmiany. Twojej zmiany ☺. .

Często słyszę od klientów, że cenią mnie za serce i profesjonalizm. Dla mnie największą radością jest to, że zostają ze mną na lata, korzystają z moich programów na różnych etapach swojego życia prywatnego i zawodowego.

Obecnie zajmuję się prowadzeniem „szytych na miarę”, indywidualnych i grupowych programów rozwojowych. Jeżeli masz ochotę ze mną pracować, zapraszam Cię na bezpłatną, 30-minutową konsultację telefoniczną lub online, podczas której opowiem Ci, jakimi metodami pracuję. Posłucham, czego szukasz i razem zastanowimy się, co może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Wybierz jeden z terminów dostępnych w poniższym kalendarzu. Zadzwonię do Ciebie lub spotkamy się online w wybranym wcześniej dniu i godzinie.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona do terminów w powyższym kalendarzu.

Programy rozwojowe

Prowadzone przeze mnie programy rozwojowe,  powstały na bazie moich osobistych i zawodowych doświadczeń. Sama przeszłam bardzo duży proces zmiany. Dzisiaj już nie szukam szczęścia, dziś jestem szczęśliwa!

Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i praktyką, jaką zdobyłam w czasie moich poszukiwań.

Zapraszam Ciebie w podróż w głąb Siebie i w głąb Twojego biznesu. Będę Ci towarzyszyć w pełnym zaufaniu i akceptacji.

Razem, w indywidualnych rozmowach, lub w kameralnym gronie, poszukamy odpowiedzi na pytania: co dalej? jak dalej? jak od nowa? jaka jest Twoja droga?

„Droga do Siebie ” – indywidualny program rozwojowy „uszyty” dokładnie pod Twoje potrzeby

Jeżeli jesteś w takim momencie swojego życia, że potrzebujesz poradzić sobie ze zmianami lub bardzo chciałabyś/chciałbyś takich zmian dokonać oraz potrzebujesz popracować rozwojowo jednocześnie w kilku obszarach, zapraszam Cię do wzięcia udziału w  moim indywidualnym programie rozwojowym „Droga do Siebie”.

Pracuję w nurcie holistycznym, co oznacza, że dopasowuję metody i program rozwojowy do Ciebie i Twoich potrzeb.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniami w życiu osobistym i zawodowym, będziemy czerpać zarówno z life, jak i business coachingu. Jeśli prowadzisz praktykę coachingową, posłużymy się również superwizjami Twojej pracy.

Najczęściej jednak w pracy z Tobą będę stosowała wszystkie te metody oraz wiele innych. Jeśli będziesz mieć taką możliwość i będzie to mogło wpłynąć  pozytywnie na proces rozwojowy, zaproponuję Ci w ramach jednej z sesji doświadczenia w asyście koni metodą HAE. Wszystko po to, abyś mogła/mógł wprowadzać zmiany kompleksowo oraz realizować cele z całego obszaru Twojego życia.

Program składa się z 7 spotkań na żywo lub online. Jedno spotkanie może być zamienione na doświadczenie rozwojowe z końmi. Sesje odbywają się co 3 tygodnie. Każde spotkanie trwa 1h 15 minut. Sesje możemy umawiać od pon. do pt w godzinach 10:00 – 18:00.

“Wiśnia na torcie” – grupowe warsztaty rozwojowe w kobiecym kręgu

Na warsztatach “Wiśnia na torcie” dowiesz się przede wszystkim, jakie są Twoje unikatowe cechy, zasoby i wartości, na których możesz budować swój obecny lub dopiero planowany biznes. Odnajdziesz swoją przysłowiową “Wiśnię na torcie”, czyli to, co wyjątkowego masz w sobie i co będzie stanowiło wyjątkową wartość dla twoich klientów.

Podczas 4-dniowej pracy rozwojowej w kameralnej, maksymalnie 6-osobowej, grupie odpoczniesz, nabierzesz energii i motywacji do działania, zbierzesz inspiracje i wyjedziesz z gotową analizą swojego biznesu i planem działania na kolejne miesiące.

Spojrzysz na siebie i swoje działania z dystansu i oczami innych uczestniczek, które są w podobnej sytuacji do Twojej. Nabierzesz wiary we własne możliwości.

Poza tym przeżyjesz wspaniałą przygodę i wykonasz kilka dużych kroków na drodze Twojego rozwoju.

Będziesz miała możliwość wzięcia udziału w doświadczeniach w asyście koni metodą Horse Assisted Education, master mind i poczuć niezwykłą moc procesu grupowego.

Warsztaty odbywają się na terenie urokliwej Agroturystyki przy Bursztynowej Stajni w miejscowości Zdrada koło Pucka.

Dla firm IŻ-wizualizacja produktu

Oferta dla firm

Zapraszam firmy i organizacje do skorzystania z mojej oferty programów  rozwojowych dla grup zorganizowanych, zespołów, liderów, menedżerów i talentów w organizacji.

Tematami warsztatów jest rozwój świadomego przywództwa, współpracy i realizacji celów.

Firmom i organizacjom oferuję również coaching np. dla kadry managerskiej, członków zespołów podczas wprowadzania zmian, mentoring oraz shadowing.