Jestem przedsiębiorczynią od prawie 25 lat, coachem, superwizorką, mentorką, trenerką, doradcą personalnym, facylitatorką metody rozwojowej w asyście koni Horse Assisted Education. Rozwój osobisty jest moją pasją. Cały czas robię coś nowego, odkrywam nowe metody, chłonę wiedzę. Wciąż patrzę na siebie i innych, na rozwój człowieka, z pasją i ciekawością dziecka. Regularnie biorę udział w warsztatach i programach rozwojowych. Dbam o jakość mojej pracy coacha i superwizora poprzez udział w superwizji i interwizji. Wierzę w siłę współpracy i to, jak wiele wartości niosą w sobie spotkania z innymi ludźmi. 

Jestem też, a może przede wszystkim, KOBIETĄ. Mamą, żoną, babcią. Poszukiwaczką harmonii, wyznawczynią mądrości. Humanistką od stóp aż po czubek głowy.

Przez ostatnie 30 lat życia zawodowego zajmowałam się rozwojem osobistym moich klientów. Stale rozwijałam się również jako właścicielka biznesu.

Pierwszą firmę – szkołę językową – założyłam z myślą o swoich dzieciach, które przez długi czas były dla mnie życiowym drogowskazem. Dając im możliwość nauki języków obcych, technik pamięciowych, szybkiego czytania itp. , chciałam im otworzyć bramę na Świat. Firma w ciągu roku urosła o 200%, a zespół z 3-osobowego rozrósł się w 20-osobowy. Musiałam bardzo szybko nauczyć się zarządzać firmą i zespołem z błyskawicznie zmieniającym się otoczeniu.

Dużo pracowałam rozwojowo z ludźmi wykluczonymi społecznie. Razem z moimi trenerami stworzyliśmy dla ludzi z terenów popegeerowskich między innymi Wioskę Fantazji, w której prezentowali odwiedzającym grupom i organizacjom swoje talenty. Przygotowując posiłki, gry terenowe, zabawy, uczyli się komunikacji z innymi. Nabierali wiary, że to, co robią, ma wartość. Czuli się potrzebni. Stworzyłam program aktywizacji zawodowej, dzięki któremu bezrobotni wracali na rynek pracy. Wielu z nich dziś prowadzi własne firmy. Cały czas im kibicuję, razem cieszymy się ich sukcesami. To dzięki tym wszystkim ludziom, nauczyłam się nie oceniać, nie wyciągać pochopnych wniosków. Przekonałam się, ile wartości tkwi w każdym człowieku. Uczyłam się pokory.

Biznes rozwijał się w rytm mojej pasji do ludzi, pomysłów i energii. Spotkałam na swojej drodze wielu ludzi, którzy szukali rozwiązań na swoje życie zawodowe i osobiste. Wraz z zespołem, który stale się powiększał i w niektórych projektach liczył już 50 osób, przeprowadzałam szkolenia zawodowe m. in. dla kelnerów, opiekunek, kucharzy. Organizowałam  wypoczynek dla dzieci w Polsce i za granicą. Prowadziłam spółkę cywilną, indywidualną działalność gospodarczą, współprowadziłam i byłam członkiem zarządu spółki z o.o. i konsorcjum. 

W 2011 roku odkryłam swoją kolejną miłość – coaching. Przepadłam bez reszty. Do tej pory, kiedy pracuję z klientami, za każdym razem zachwycam się skutecznością tej metody. Będąc już coachem, zarządzałam firmą, projektami, prowadziłam warsztaty rozwojowe dla rodziców, szkoliłam przyszłych coachów i trenerów, odpowiadałam za zarządzanie siecią ośrodków edukacyjnych dla dzieci, marketing, współprowadziłam fundację.

Przez 6 lat współtworzyłam Akademię JA.  Zbudowałam od podstaw sieć Ośrodków Akademii JA, która po 3 latach liczyła aż 20 partnerów biznesowych, prowadzących programy wspierania rozwoju inteligencji emocjonalnej dzieci w całej Polsce.

Po coachingu, moją kolejną wielką miłością stały się konie. Spotkanie z wyjątkową kobietą, Agatą Wiatrowską, prekursorką metody Horse Assisted Education w Polsce i doświadczenie pracy rozwojowej z tymi wrażliwymi, inteligentnymi, majestatycznymi istotami, było kolejnym przełomem w moim życiu. Od tej pory prowadzę warsztaty HAE jako certyfikowana facylitatorka tej metody i doświadczam razem z moimi klientami niezapomnianych przeżyć, związanych z pracą z tymi pięknymi i mądrymi zwierzętami.

HAE jest częścią moich warsztatów rozwojowych WIŚNIA NA TORCIE. Więcej o tej metodzie przeczytasz w opisie warsztatu.

Jeśli jesteś zainteresowana indywidualnym programem rozwojowym, zapraszam Cię na

Rozwój osobisty - life coaching

Jeżeli jesteś w takim momencie swojego życia, że potrzebujesz poradzić sobie ze zmianami.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztacie w kręgu kobiet, zapraszam Cię na

Program grupowy

Odnajdziesz swoją przysłowiową “Wiśnię na torcie”, czyli to, co wyjątkowego masz w sobie.

Jeśli się zastanawiasz i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam Cię na

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy o tym, co Cię nurtuje. Zorientujmy się, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia.

Obecnie prowadzę „szyte na miarę”, indywidualne i grupowe programy rozwojowe. Jeżeli odnajdujesz część siebie w mojej historii, zapraszam Cię na bezpłatną, 30-minutową konsultację telefoniczną lub online, podczas której opowiem Ci jak pracuję. Posłucham, czego szukasz i razem zastanowimy się, co może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Wybierz jeden z terminów dostępnych w poniższym kalendarzu. Zadzwonię do Ciebie lub spotkamy się online w wybranym wcześniej dniu i godzinie.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona do terminów w powyższym kalendarzu.

Moje kwalifikacje:

  • jestem certyfikowaną coach International Coaching Community (ICC);                                   
  • akredytowaną coach i akredytowaną superwizorką Polskiej Izby Coachingu (IC);
  • expertką Master Business Trainer;
  • facylitatorką HAE (Horse Assisted Education);
  • specjalistką public relations i doradztwa personalnego;
  • absolwentką Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej;
  • ukończyłam Zarzadzanie Przedsiębiorstwem i Zarządzanie i marketing na Akademii Morskiej w Gdyni.