“Wiśnia na torcie” – warsztaty rozwojowe w kobiecym kręgu

NAJBLIŻSZY TERMIN 12-15 maja 2022

Jeśli chcesz się dowiedzieć,  co jest Twoją przysłowiową WIŚNIĄ na Twoim torcie w Twoim obecnym lub dopiero planowanym biznesie, Twoim powołaniem i Twoim talentem, to ten program rozwojowy jest dla Ciebie!

Przez 4 dni, od środy do soboty, będziesz miała możliwość rozwijania Siebie jako kobiety przedsiębiorczej i poznawać/oglądać swój biznes od strony Twoich pragnień, relacji i emocji. Wszystko to w kameralnym gronie kobiet, które są w podobnym miejscu w życiu zawodowym. W warsztacie będą towarzyszyły nam konie – trenerzy.  Nie musisz mieć doświadczenia w pracy z końmi. Będziemy pracować z nimi z ziemi i przeżywać niezwykłe chwile w kontakcie z nimi. To w pracy z nimi, zobaczysz siebie jak w zwierciadle. Zobaczysz, w jakim punkcie wewnętrznej spójności, przewodzenia innym, stawiania granic i współpracy jesteś i co możesz z tym zrobić. Będziesz miała szansę odnaleźć Twój kierunek i obudzić Twoją wewnętrzną energię.

notatki

Jeśli jesteś na życiowym rozdrożu, na progu zmian w życiu czy biznesie, lub świeżo po nich, czujesz, że potrzebujesz odnaleźć w tym wszystkim Siebie, zapraszam Cię do siebie.

Może zastanawiasz się, czy to co robisz dzisiaj ma sens? Może czujesz,  że potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jakiej?

Może Twoim wyzwaniem, podobnie jak kiedyś moim, są social media – nagrywanie filmików video i pokazanie się światu?

A może nie wiesz jak wycenić swoją pracę? Może więcej dajesz niż dostajesz? Może jesteś przepracowana?

A może po prostu potrzebujesz spojrzeć na swój biznes i Siebie z innej perspektywy?

Chętnie się z Tobą podzielę tym co posiadam: moim doświadczeniem, praktyką, wiedzą, spojrzeniem holistycznym na drugiego człowieka.

Sama jeszcze do niedawna szukałam swojej Wiśni na torcie. Dziś już ją mam i wiem, co jest najważniejsze dla mnie, kobiety przedsiębiorczej i dla mojego biznesu.

Prowadzę warsztaty przy użyciu metody coachingu, mentoringu oraz master mindu biznesowego, w asyście koni zgodnie z innowacyjną metodą HAE, której nauczyłam się od prekursorki tej metody w Polsce i mojej mentorki.

Przebieg warsztatu jest trochę jak życie – nie do końca wiadomo, w jakim kierunku się potoczy. Trochę jak meandrująca rzeka, nagle zmieniająca nurt.  Ja pozwalam ewoluować procesowi grupowemu nie wciskając go w sztywne ramy, schematy. Dzięki temu mam możliwość reagowania “tu i teraz” oraz dopasowywania na bieżąco warsztatu do potrzeb grupy. Wierzę, że w ten sposób uczestniczki korzystają najwięcej. Pracujemy w ten sposób, aby spontanicznie pojawiły się zagadnienia, problemy i potrzeby, którymi uczestniczki najbardziej potrzebują się zająć.

Celem warsztatu jest to, abyś wyjechała z niego z gotowym pomysłem na siebie i swój biznes, z nową energią oraz precyzyjnie określonym kierunkiem działania.  Dowiesz się, krok po kroku, co potrzebujesz zrobić, aby dojść do swojego wymarzonego celu.

Zapraszam do wspólnych poszukiwań ☺.

Warsztaty odbywają się na terenie urokliwej Agroturystyki przy Bursztynowej Stajni w miejscowości Zdrada koło Pucka.

Stajnia Bursztynowa to miejsce stworzone z wielkiej pasji i miłości do koni. Znajduje w malowniczym otoczeniu łąk, pól i lasów. Tutaj konie i ich naturalne potrzeby są na pierwszym miejscu. Spędzają możliwie najwięcej czasu na pastwiskach. Właściciele bardzo dbają o zrównoważone obciążenie pracą swoich podopiecznych i nie prowadzą współzawodnictwa sportowego z ich udziałem. To wszystko sprawia, że ich konie są zdrowe, szczęśliwe i chętne do kontaktu z człowiekiem.

W warsztatach rozwojowych w asyście koni będziecie miały okazję poznać uwielbiającą kontakt z ludźmi Martitą, towarzyskiego Kropka oraz energicznego i odważnego Mikiego.

Więcej o stajni przeczytasz TUTAJ.

TUTAJ możesz zapisać się na warsztaty

Jeśli jesteś zainteresowana nowymi terminami, TUTAJ

Cena warsztatu zawiera:

  • 4 dni warsztatów, w tym warsztaty w asyście koni, (12-15 maja od czwartku 14:00 do niedzieli do 14:00)
  • catering (kawa, herbata, woda, mleko, cukier, ciasteczka),
  • nocleg w Agroturystyce Stajnia Bursztynowa. Domki mają powierzchnię 70 m2, są wykonane w całości z drewna szwedzkiego, w stylu domów skandynawskich. Ośrodek jest położony w piękniej okolicy pól i lasów (Puszcza Darżlubska). Każdy domek posiada duży salon z kuchnią i TV, łazienkę z prysznicem, dwie sypialnie. Przy każdym z nich znajduje się parking, duży taras z meblami ogrodowymi, grill oraz odgrodzony, prywatny ogródek.
  • wyżywienie w własnym zakresie – podpowiem, gdzie można w okolicy zamówić pyszne obiady,
  • dojazd we własnym zakresie.