Grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet

Jesteś na życiowym rozdrożu? 

Na progu zmian w życiu czy w biznesie? 

Zastanawiasz się, czy to co robisz, ma sens? 

A może właśnie coś w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym rozsypało się jak domek z kart? 

Potrzebujesz dojść do Siebie?
Odbudować kobiecą moc tworzenia, we wsparciu i życzliwości innych kobiet? 

notatki

Jeśli choć na jedno pytanie padła odpowiedź TAK, zapraszam Cię na warsztaty rozwojowe dla kobiet „Wiśnia na Torcie”, podczas których:

 • dowiesz się na jakim fundamencie możesz budować dalej Swoje życie – co jest Twoją „wiśnią na torcie” – czyli Twoją wyjątkową wartością, talentem i powołaniem,
 • rozwiniesz siebie jako kobietę przedsiębiorczą – skorzystasz z mojego mentoringu przedsiębiorczyni oraz doświadczeń innych uczestniczek,
 • spojrzysz inaczej na swój obecny lub dopiero planowany biznes – od strony Twoich pragnień, relacji i emocji,
 • przechodząc doświadczenia metodą Horse Assisted Education w asyście koni- trenerów dostrzeżesz w jakim punkcie wewnętrznej spójności, przewodzenia innym, stawiania granic i współpracy jesteś i co możesz z tym zrobić,
 • będziesz miała szansę obrać Swój najlepszy kierunek działania i odbudować Twoją wewnętrzną energię,
 • przeżyjesz niezapomniane chwile wśród przyrody, w kontakcie z końmi, w kameralnym gronie kobiet, które są w podobnym miejscu w życiu zawodowym i prywatnym.

Co jest wyjątkowego w warsztatach dla kobiet "Wiśnia na torcie"?

 • tu poczujesz, że naprawdę zajmujemy się Tobą – wszystkie pomagamy Ci zobaczyc najpiękniejszą stronę Ciebie i zaplanować, co z tymi wartościami dalej zrobić,
 • pracujemy różnymi, bardzo skutecznymi metodami rozwojowymi, jak: coaching, team coaching, mentoring, master mind biznesowy oraz innowacyjna metoda HAE w asyście koni, której jestem facylitatorką,
 • z warsztatów wyjeżdżasz z wewnętrznym przekonaniem, że wiesz, jak masz działać dalej. Podbudowana, pełna motywacji i wiary w swoje siły. Cały czas zostajesz ze wsparciem – pozostajemy w kontakcie również po warsztatach.

Jak wyglądają warsztaty rozwojowe dla kobiet "Wiśnia na torcie"?

Warsztaty odbywają się na terenie jednej ze stajni w okolicach Trójmiasta. Trwają 4 dni, od środy do soboty.
Zajęcia są kameralne, są miejsca dla maksymalnie 6 uczestniczek.

Miejsca wyczerpują się szybko, dlatego już teraz zapisz się na listę oczekujących TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowana nowymi terminami, napisz do mnie TUTAJ.

Po zebraniu grupy ustalimy dogodny dla wszystkich termin warsztatów i przekażemy Ci wszystkie szczegóły.

Spraw sobie już teraz najpiękniejszy możliwy prezent - możliwość poznania Siebie i swoich potrzeb.

2400,00 zł brutto

Cena warsztatu jest przybliżona i będzie jeszcze potwierdzona po ustaleniu terminu. Przybliżona cena zawiera:

 

 • 4 dni warsztatów rozwojowych i master mind, w tym warsztaty w asyście koni,
 • nocleg,
  catering (kawa, herbata, woda, mleko, cukier, ciasteczka),
 • wyżywienie w własnym zakresie – podpowiem, gdzie można w okolicy zamówić pyszne obiady,
 • dojazd we własnym zakresie.

Q&A

Mimo, że pracuję rozwojowo z ludźmi już ponad 20 lat, sama całkiem niedawno przeszłam duży kryzys zawodowy. Kilka lat temu to ja na nowo szukałam swojej Wiśni na torcie. Pamiętam, jakie znaczenie miało dla mnie w tamtym okresie wsparcie innych kobiet i moich mentorów.

Dziś już wiem, co jest najważniejsze dla mnie, kobiety przedsiębiorczej i dla mojego biznesu.Chętnie podzielę się z Tobą tym, co posiadam: doświadczeniem, praktyką, wiedzą i holistycznym spojrzeniem na drugiego człowieka.

Warsztaty dla kobiet są przede wszystkim czasem i miejscem dla Ciebie. Celem warsztatu jest to, abyś wyjechała z niego z gotowym pomysłem na siebie i swój biznes, z nową energią, rozwiniętymi skrzydłami oraz precyzyjnie określonym kierunkiem działania. Dowiesz się, krok po kroku, co potrzebujesz zrobić, aby dojść do swojego wymarzonego celu.

Serdecznie zapraszam na warsztaty wszystkie kobiety na progu zmiany, nie tylko mieszkanki Trójmiasta i okolic. Na moich warsztatach spotykają się kobiety z całej Polski.

Warsztaty rozwojowe pozwolą Ci odnaleźć osobę, z którą będziesz tworzyć relacje przez całe swoje życie. Tą osobą jesteś Ty sama.

Lepiej zrozumiesz i poznasz Siebie taką, jaka jesteś naprawdę. Bez lukru, bez masek, z akceptacją niedoskonałości, ale z zachwytem nad tym, jaką wartość przynosisz Światu.

Jeśli nie wiesz jeszcze, czym mogłabyś zajmować się w swoim biznesie – tu znajdziesz odpowiedź. Przekonasz się, co jest zgodne z Tobą i jakie są Twoje unikatowe zasoby, na których możesz budować swoją firmę. We wspierającej, przyjaznej atmosferze przekonasz się, jakie moce w Tobie drzemią i jaką siłę widzą w Tobie inne kobiety.

Przyjrzysz się sobie i odnajdziesz na nowo sens istnienia Twojego biznesu.

Jeśli tkwisz w martwym punkcie, poszukujesz impulsu do rozwoju zawodowego, szukasz swojej motywacji – te warsztaty są dla Ciebie.

Prowadzisz własny biznes i myślisz o jego rozwoju? A może szukasz motywacji do działania, nowych możliwości lub planujesz rozpocząć nową działalność? Nawet gdy masz wątpliwości, boisz się, jeszcze nie do końca w siebie wierzysz – nie szkodzi. Po prostu poczuj, czy chcesz zrobić kolejny krok dla Twojego biznesu i czy potrzebujesz w tym wsparcia.

Jeśli tak – warsztaty dla kobiet są właśnie dla Ciebie. To tutaj spotykają się twórcze osoby, członkinie kadr zarządzających, kobiety prowadzące własny biznes — przedsiębiorcze, silne kobiety, ale też te, które poszukują dodatkowego impulsu do działania, stoją na rozdrożu i jeszcze nie wiedzą, w którą stronę iść. Na warsztatach znajdziesz swoją siłę, moc i chęci do tworzenia, budowania i rozwijania.

Przekonasz się też, że nie musisz być doskonała, by z powodzeniem prowadzić swój biznes.

Wystarczy, że będziesz Sobą i pozwolisz sobie na owocną współpracę z innymi.

Cena obejmuje cztery dni warsztatów, w tym doświadczenia w asyście koni metodą HAE, catering w postaci ciepłych napojów, ciasteczek i dodatków.