Jeśli jesteś w takim momencie swojego życia, w którym potrzebujesz znów zobaczyć Siebie, poczuć i zrozumieć swoje emocje, usłyszeć swój wewnętrzny głos, zapraszam Cię we wspólną podróż.

Będzie to droga do Ciebie, Twojej duszy, Twoich pragnień i marzeń, Twojej Mocy, do Twojej Wyjątkowości i Twojej wewnętrznej Energii. W tej drodze uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne i dowiesz się, w jaki sposób pokierować swoim życiem, aby stało się pełniejsze, bardziej harmonijne i szczęśliwsze. Ja będę Ci w tej drodze towarzyszyć i wspierać Cię w niej całym sercem.

"Motylu……fruwający w promiennym słońcu, ileż to form przyjąłeś, zanim uleciałeś w powietrze?"

Autor nieznany

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wprowadzić zmianę i odnaleźć swoją moc w życiu osobistym, czy zawodowym, jesteś kobietą, mężczyzną, właścicielką firmy, managerem, coachem, skroję program rozwojowy tak, aby pasował właśnie do Ciebie.

Od wielu lat praktykuję podejście do rozwoju osobistego w nurcie holistycznym. Podejście to uwzględnia, że na nasze zachowania ma wpływ nie tylko wiedza i umiejętności. Istotne są również system przekonań i poglądów, zakorzenione nawyki w myśleniu i działaniu, hierarchia wartości, poczucie tożsamości, odczuwanie równowagi między życiem osobistym a zawodowym.

Dobieram metody pracy rozwojowej tak, aby pasowały do Ciebie, Twojej sytuacji, Twojego celu, osobowości, Twojego etapu rozwojowego. Czerpię z life i business coachingu, mentoringu, superwizji, indywidualnych rozmów rozwijających oraz wielu innych metod rozwojowych. Za Twoją zgodą i jeśli będę widziała, że będzie to miało wartość dla Twojego procesu rozwojowego, będziesz mieć  możliwość odbycia jednej z sesji w asyście koni, w formie stacjonarnej, w stajni w okolicach Pucka. Doświadczenia podczas sesji będą przeprowadzone  zgodnie z metodą Horse Assisted Education, którego jestem facylitatorką.

Od wielu lat pomagam ludziom usłyszeć Swój wewnętrzny głos i zobaczyć w Sobie Moc, którą, tak jak w tej starej, buddyjskiej opowieści, każdy z nas skrywa w Sobie:

„Bogowie starali się znaleźć miejsce na ukrycie Mocy, żeby ludzie nie mogli czerpać z tej wszechpotężnej siły…

Jeden z bogów proponował ukryć ją na szczycie wysokiej góry, drugi bóg jednak przestrzegał, że prędzej czy później człowiek i tak wejdzie na górę i zawładnie Mocą. Inny bóg radził ukryć Moc w głębinach morskich, ale i ten projekt zakwestionowano tłumacząc, że człowiek znajdzie sposób na nurkowanie w głębinach. Jeszcze inny bóg sugerował ukrycie Mocy głęboko pod ziemią, ale i ten zamysł odrzucono dowodząc, że człowiek się do niej dokopie.

Aż w końcu pewien stary, mądry bóg zaproponował:

– Zamknijmy Moc w głębi samego człowieka. Człowiekowi nigdy nie przyjdzie do głowy, by właśnie tam zajrzeć

I tak też uczyniono.”

Autor nieznany – opowieść buddyjska

Zobacz, poczuj , usłysz…  Był taki czas, kiedy zderzyłam się ze ścianą, w żaden sposób nie mogłam jej pokonać, obejść. Nie widziałam żadnych rozwiązań. Może właśnie jesteś teraz w takim miejscu, w którym kiedyś byłam ja?

Może czujesz się przytłoczona tym, że wszyscy czegoś od Ciebie chcą, a Ty już nie wiesz, w co włożyć ręce? Zrobisz, a i tak Ciebie ocenią, że za mało. To woda na młyn dla Twojego wewnętrznego krytyka, który bezlitośnie dopowie resztę: że się nie nadajesz, że nie potrafisz, że inni robią to lepiej.  Znów urosną oczekiwania, a Twój perfekcjonizm nie pozwoli Ci odpuścić ani na milimetr. Wszystko musi być na więcej niż 100%!

Potem jesteś dumna, a zarazem opadasz z sił. Czasem jest odwrotnie, nakręcasz się bez końca i wydaje Ci się, że możesz robić więcej i więcej. Chętnie byś powiedziała, że potrzebujesz odpocząć , odpuścić…  Ale wstydzisz się, boisz, bo co inni pomyślą?

Przychodzi do Ciebie czasem bezsilność, bezradność? Ciągły pośpiech, żeby tylko zdążyć, zrobić jak najwięcej, bo szkoda czasu, bo czas to pieniądz ! Pełna opieka nad wszystkimi, pomoc ponad Twoje siły i odkładanie na później tego, co nie jest takie ważne. Czy przypadkiem nie jest tak, że najmniej ważne są Twoje potrzeby? Czy ciągle przekładasz to, co chciałabyś zrobić dla Siebie? Zrobię to później , w innym czasie… Czy to nie zazwyczaj to czego pragniesz, jest zawsze na ostatnim miejscu?  Czy potrzebujesz spokoju, akceptacji, harmonii?

A może szukasz wdzięczności, zaufania do Siebie i innych?

A może po prostu chcesz coś zmienić i nie wiesz, jak to zrobić? Może masz cel i nie wiesz jak go zrealizować ? A może boisz się zmiany? Bo nie wiesz, co będzie?

Czy chciałabyś znaleźć odpowiedź na swoje pytania? Czy chciałabyś  wprowadzić zmianę w swoim życiu?

Poznać to, co Ciebie ogranicza, co nie pozwala na życie według własnego scenariusza? Co powstrzymuje Ciebie w podejmowaniu Twoich decyzji zgodnie z Twoimi wartościami? Chcesz znaleźć swoją Moc? Tę Moc, która jest w Tobie, tylko teraz może być w uśpieniu.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu pojawi się w Tobie odpowiedź „TAK” tak choćby raz, to mój program jest dla Ciebie.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży w głąb Siebie.

Program obejmuje 7 spotkań na żywo lub online co 3 tygodnie.

Jedno spotkanie trwa 1 godzinę i 15 minut.

Jeśli będziesz zainteresowana/zainteresowany takim rozwiązaniem i będziesz mieć możliwość przyjazdu w okolice  Pucka, jedna z 7 sesji odbędzie się w formie doświadczeń rozwojowych w asyście koni.

Sesje możemy umawiać od pon. do pt w godzinach 10:00 – 18:00.